English version

Dagboek


04.01.20091ste plaats vandaag in cross te Waregem.(04/01)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vandaag zondag stonden we met 31 crossers klaar aan de start te Waregem.(04/01)

Het startschot werd gegeven om 14.15u!

De omloop lag er heel hard bij door de voorbije vriesdagen!

Het werd een snelle start, en als 1ste kwam ik in het veld. Met in mijn spoor Vinnie Braet en in achtervolging Laudelino Lammens.

Met ons 2 kregen we meer en meer voorsprong op de crosser in 3de positie.

Toen Vinnie Braet  de materiaalpost binnenreed, stak ik er nog een tandje bij! Mijn voorsprong werd vergroot.

Nu proberen vol te houden tot aan de aankomst....

Met 54sec voorsprong behaalde ik mijn 2de cross-overwinning van dit seizoen!

Vinnie Braet op de 2de plaats, Laudelino Lammens op de 3de plaats op 1'28sec.

Deze overwinning doet me zeker deugd, vooral voor zaterdag a.s. voor het BK te Ruddervoorde, daar proberen een mooie plaats te behalen voor mijn allerlaatste cross....



bron: Guillaume

03.01.2009Morgen start ik in mijn voorlaatste cross te Waregem. (04/01)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Morgen zondag 04/01 start ik in mijn voorlaatste cross van dit seizoen, te Waregem.

De start is er om 14.15u voor de juniores.

Adres : inschrijving in tent, Lentedreef te Waregem.

Dicht gelegen bij NV Recutex, Waregemstraat te Waregem.

Tot morgen aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

02.01.20099de plaats vandaag in cross te Sint-Niklaas.(02/01)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vandaag met de mooie vernieuwde kledij aan, stond ik aan de start om 13.40u te Sint-Niklaas.

Met 44 renners stonden we klaar voor vertrek.

Zelfs 7 Amerikaanse crossers deden mee aan deze wedstrijd.

Het was een mooi parcour, gelegen rond de vijver van het recreatiedomein"de ster". Met veel afwissseling, van bos, zand, hellingen, trappen en een moeilijke, gevaarlijke schuine helling juist naast het water!!

Ik had er een hele goeie start, en kwam als 1ste in het veld. Samen met Gery Druyts in mijn spoor.

Toen ik op die schuine glibberige helling kwam, schoof ik onderuit met als gevolg dat ook mijn versnellingsapparaat stuk was!

Met nog een 800 meters te lopen tot aan de materiaalpost, begaf ik me daarna in de 23ste positie.

Het werd achtervolgen! In de rechte stukken probeerde ik zoveel mogelijk renners voorbij te steken.

Ik had nochthans een heel goed gevoel vandaag! Jammer van die valpartij en materiaalpech!

2 ronden verder, reed ik reeds in de 10ste positie.

Met een 5 tal renners hadden ze een lichte voorsprong.

In de laatste ronde werd de cross-situatie bij de kopgroep helemaal anders, door de vele valpartijen!

Ook kreeg ik nog opnieuw met een val af te rekenen op die schuine helling, waardoor ik terug 2 plaatsen verloor.

Valentijn Van De Velde werd de winnaar van deze cross, 2de was de Amerikaan Kaiser Gody. Als 3de Xandro Meurisse.

Ik behaalde er de 9de plaats. Mijn ploegmakker Niels Wytinck de 10de plaats.

Bij de elites die er om 15u van start gingen, was het ook op die schuine helling  de ene valpartij na de andere!!



bron: Guillaume

29.12.20082de plaats in Noordzeecross te Middelkerke. (29/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vandaag werd het startschot gegeven om 12.30u voor de juniors in de Noordzeecross te Middelkerke.

Met 26 crossers stonden we aan de start. Er was een sterke bezetting aanwezig, alsook de nationale selectie van Tjechie!

Die sterke Tjechen stonden dan ook door hun UCI-punten op de 1ste rij bij de start!

Ik vertrok vanop de 2de rij, gelukkig een lange start!

Zo kon ik al als 2de in het veld komen, na de Tjech Matej Lasak. In 3de positie begaf zich de Tjech Tomas Paprstka.

Met ons 3 kregen we al snel een mooie voorsprong!

Door een val heeft de Tjech Tomas Paprstka, moeten passen. Nu met ons 2 aan de leiding!

Het parcour lag er bevroren bij, het was dus een hele snelle omloop! Dit lag wel in mijn voordeel.

Door een kleine hapering moest ik in de voorlaatste ronde het wiel wat lossen van de Tjech Matej Lasak....

Hij werd dan ook de winnaar van deze Noordzeecross. Op 12sec behaalde ik de 2de plaats!

De 3de plaats was voor de Tjech Karel Hnik.



bron: Guillaume

28.12.2008Maandag 29/12 Noordzeecross te Middelkerke

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Morgen maandag 29/12 start ik in de Noordzeecross te Middelkerke.

De start is er om 12u voor de juniors.

Adres : Westendelaan 37 te Middelkerke (Sportpark De Krokodiel)

Tot morgen aan de start? Met dikke muts en sjaal......



bron: Guillaume

27.12.20082de plaats in cross te Torhout.(27/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

In het zonnige Torhout, maar met temperaturen onder het vriespunt, stonden we met 21 renners aan de start van de Sylvestercross.

Ik had er een goede start, en nam er de leiding in het veld.

Na een hapering in een technisch stuk, kwam Matthias Bossuyt aan de leiding.

Met een 3-tal kregen we een mooie voorsprong, De Proost Rinze begaf zich in de 3de positie.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck kreeg met materiaalpech af te rekenen.

Het was een duidelijk snel parcour met hier en daar enkele technische stukken in het veld.

Matthias Bossuyt behaalde de 1ste plaats. Ik de 2de plaats op 32sec. De 3de plaats was voor Desruelle Dylan op 1'17sec.



bron: Guillaume

26.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Beernem.(26/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vandaag om 14.15u stonden we klaar voor de crosswedstrijd te Beernem.

Onder een prachtige zon, maar wel heel koud!

We vertrokken er met 42 renners.

Als 2de kwam ik in het veld, in het spoor van Gerry Druyts. Met een 5-tal renners kregen we een mooie voorsprong.

Na een valpartij van Druyts, kwamen Jesper Baelen en Niels Koyen aan de leiding.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck begaf zich in de 3de positie. Ik kon ook mijn 4de positie aanhouden tot aan de aankomst.

Jesper Baelen werd de winnaar, voor Niels Koyen, 3de plaats voor Niels Wytinck. Ik behaalde er de 4de plaats.

Morgen start ik in de cross te Torhout om 14.15u.



bron: Guillaume

25.12.2008Prettige feestdagen en de beste wensen voor 2009!!

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Aan al mijn supporters, vrienden en familie wens ik prettige feestdagen en een gelukkig, gezond, sportief 2009!!

Dank aan al mijn supporters voor het vertrouwen en de steun, in mijn voorbije wielerjaar van 2008!

Met de beste groeten van Guillaume.



bron: Guillaume

25.12.2008Bij "junior van het jaar 2008" behaalde ik de 2de plaats, na wereldkampioen Tosh Van Der Sande.

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

 

Tosh Van der Sande junior van het jaar.

De voorbije maand kon je op wielernieuws.be stemmen voor de renner van het jaar verkiezing. 

In de categorie juniores haalde Tosh Van der Sande het nipt voor ploegmakker Guillaume Van Keirsbulck. Beide renners komen uit voor Avia Cycling Team. Tosh Van der Sande haalde deze zomer in Kaapstad de wereldtitel op de puntenkoers en waarschijnlijk gaf dit de doorslag voor de renner van Wijnegem die volgend jaar de overstap naar de beloften maakt. Van Keirsbulck was eerstejaars junior en krijgt nog een kans om mee te dingen naar deze titel. De derde plaats was voor Nicolas Vereecken. Zijn ploegmakker, Belgisch kampioen op de weg en tegen de tijd, Arthur Vanoverberghe werd vierde. Er werd meer dan 3000 keer geldig gestemd.

De uitslag
1Tosh Van der Sande325096620,34%18,14%
2Guillaume Van Keirsbulck314797119,70%18,23%
3Nicolas Vereecken266992116,71%17,30%
4Arthur Vanoverberghe244879215,32%14,87%
5Niels Vandyck202971912,70%13,50%
6Kenneth Vanbilsen12624747,90%8,90%
7Louis Verhelst11704827,32%9,05%

BEDANKT VOOR JULLIE STEUN BIJ DE STEMMING!!

GROETJES GUILLAUME



bron: Guillaume

24.12.2008Vrijdag 26/12 cross te Beernem - zaterdag 27/12 te Torhout.

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vrijdag 26/12 start ik in de cross te Beernem.

De start is voorzien voor de juniors om 14.15u.

Adres : Parkstraat 6 te Beernem.

Zaterdag 27/12 start ik ook in de cross te Torhout.

Deze start is ook terug om 14.15u voor de juniors.

Adres : Domein Kasteel d'Aertrycke - Zeeweg 42 te Torhout.

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

22.12.20085de plaats in cross te Lichtervelde (20/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Zaterdag om 14.15u stonden we met 36 renners klaar voor de start van de cross te Lichtervelde.

Onder de deelnemers waren er van de betere crossers aanwezig!

Door de vele regen van de voorbije dagen, lag het parcour er erg zwaar bij!

Ik kende er een goeie start, als 5de kwam ik in het veld.

Van bij het begin kreeg Vinnie Braet een mooie voorsprong.

Ik probeerde de kloof te dichten, maar dat was niet mogelijk door de sterke Vinnie Braet.

Met een 5-tal renners reden we in de achtervolging, ikzelf, Zico Waeytens, Jesper Baelen en Xandro Meurisse.

Later kregen we nog aansluiting van mijn toekomstige ploegmakker Ruben Scheire.

Vinnie Braet kwam nog altijd met voorsprong als 1ste over de aankomst, 2de Zico Waeytens, 3de Jesper Baelen.

Ik behaalde er de 5de plaats, op deze toch zware omloop.

Mijn ploegmakkers Xandro Meurisse de 6de plaats, Niels Wytinck de 7de plaats.



bron: Guillaume

16.12.2008Zaterdag 20/12 cross te Lichtervelde.

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Zaterdag 20/12 start de cross te Lichtervelde om 14.15u voor de juniors.

Adres : Galgestraat (aan de hondenschool) te Lichtervelde.

Tot aan de start?

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

15.12.200814de plaats in Druivencross te Overijse.(14/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Om 13.30u werd het startschot gegeven voor de druivencross te Overijse.

Met maar 25 renners waren we vertegenwoordigd.

Ik had jammergenoeg geen al te beste start, mijn schoen klikte niet onmiddelijk in mijn clicks!!

Daardoor kwam ik maar in 18de positie in het veld, en dit in deze zware cross....

Het werd achtervolgen geblazen, maar niet zo eenvoudig op dat technisch parcour!

Daarna nog 3x mijn ketting van de fiets, 2x bij de afdaling en bij een valpartij!!

Niet opgeven, doorbijten en alles geven wat ik kon.....

Zo kwam ik als  14de over de streep.

De overwinning was voor de sterke Sean De Bie, 2de plaats voor de Nederlander David Van Der Poel, en als 3de Vinnie Braet.



bron: Guillaume

13.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Varsenare. (13/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Zaterdag 13/12 stonden we met 29 crossers klaar voor de start te Varsenare. Om 14.15u gingen de juniors van start.

Als eerste kwam ik in het veld, gevolgd door Matthias Bossuyt en Zico Waeytens. De eerste ronde werd heel snel gereden, met als gevolg dat ik de man met de hamer tegenkwam...

Ik voelde toch ook dat ik wat wedstrijdritme tekort had, doordat ik 2 weken niet deelnam, wegens de pijne schouder.

Na enkele ronden ging het terug beter, ik kon mijn 4de positie behouden tot aan de aankomst.

De overwinning was voor Matthias Bossuyt, 2de was Zico Waeytens en als 3de Laudelino Lammens.



bron: Guillaume

08.12.2008Zaterdag en zondag, cross te Varsenare en Overijse (13-14/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Zaterdag 13/12 start ik terug in de cross. Met mijn pijne schouder, is het al heel wat beter gesteld.

Ik start in Varsenare, zaterdag aanstaande, de start is er om 14.15u voor de juniors.

Plaats : Hof ter Straeten te Varsenare.

Zondag 14/12 start ik in de Druivencross te Overijse.

Om 13.30u wordt er het startschot gegeven.

Plaats : Speelberg 76 te Overijse

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

03.12.2008Door mijn schouderletsel, kom ik dit weekend nog niet aan de start van een cross-wedstrijd.

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Doordat ik nog wat last ondervindt aan mijn schouder, kom ik het komende weekend niet aan de start in de cross.

De volgende cross is op zondag 14/12 te Overijse. Later meer informatie daarover.

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume

01.12.2008Vandaag verder onderzoek gehad aan schouder. (01/12)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Na mijn valpartij te Koksijde, waarbij ik met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam, moest ik vandaag (maandag) naar het ziekenhuis voor onderzoek.

Maar goed nieuws!!........

Gelukkig toch geen scheurtje in mijn schouderkapsel! Er werd een foto genomen en een echo van mijn schouder.

Door de echo heeft men gezien dat er een inwendige kneuzing, een adertje gesprongen en vocht in mijn schouder aanwezig is.

Elke dag naar de kiné moet het probleem oplossen.

Dus gelukkig kan ik mijn trainingen blijven afwerken, de volgende cross-wedstrijd zal waarschijnlijk binnen 14

dagen zijn.

Ik hou jullie wel op de hoogte, nu eerst mijn schouder goed verzorgen!

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

29.11.2008Opgave te Koksijde na valpartij met schouderblesure. (29/11)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Met een groot aantal renners (61) stonden we aan de start voor de cross te Koksijde.

Om 10.30u werd het startschot gegeven voor de juniors. Deze wedstrijd telde als Provinciaal Kampioenschap voor de westvlaamse renners.

Ik had enorm naar deze wedstrijd toegeleefd, mooi parcour en zand toch één van mijn sterkste punt.

Vanop de 2de rij kon ik starten, ik had een goede snelle start!

Als 5de kwam ik in het veld, jammergenoeg werd ik in de volgende bocht, door een andere crosser gehinderd, zodat ik over kop ging, en met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam!

Ik voelde meteen een hevige pijn aan mijn schouder, toch probeerde ik een ronde af te leggen (in 27ste positie), maar moest jammergenoeg noodgedwongen opgeven van de pijn.

Dit was een zware ontgoocheling voor me, want ik had graag geprobeerd het podium te halen....

Nu verder onderzoek aan mijn schouder, en me goed verzorgen.

De Provinciale titel was voor Matthias Bossuyt, 2de was Vinnie Braet en als 3de Gianni Vermeersch.



bron: Guillaume

23.11.200816de in cross (na val) te Hamme-Zogge (23/11)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Na een nacht met winterse buien, stonden we met 53 deelnemers klaar aan de start voor de Superprestige cross te Hamme-Zogge.

Rillend van de koude, wachten we op het startschot die om 12u gegeven werd voor de junioren.

Ik had er een snelle start en kwam als 8ste in het veld.

Het was er een enorm afwisselend parcour (zand, brug, trappen....)

Van in de 1ste ronde kreeg de Nederlander Tijmen Eising, al snel een mooie voorsprong!

Wietse Bosmans en  Lars van der Haar (Ned), waren de 2 achtervolgers op de sterke koploper.

In de 2de ronde begaf ik me in de 10de positie. Bij het ingaan van de laatste ronde, kreeg ik aansluiting van mijn ploegmakkers Niels Wytinck en Xandro Meurisse.

Jammergenoeg in de laatste ronde, gleed ik uit op de trap, waardoor ik enkele mooie plaatsen verloor.(en heuppijn ervan)...

Door die valpartij kwam ik als 16de aan de finisch.

De overwinning was voor de beresterke Tijmen Eising, 2de werd Wietse Bosmans en op de 3de plaats Lars van der Haar. (de 3 topfavorieten)

Mijn ploegmakkers behaalden er de 11de plaats (Xandro) en Niels de 14de plaats.

Nu zaterdag a.s rij ik het Provinciaal Kampioenschap te Koksijde. Proberen er mijn titel te verlengen....



bron: Guillaume

23.11.2008Verkiezing "wielrenner van het jaar 2008" (zie mijn dagboek of www.wielernieuws.be)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels



bron: Guillaume

22.11.20081ste plaats vandaag in cross te Laarne (22/11)

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Vandaag om 14.15u was de start van de cross te Laarne.

Met 36 renners stonden we klaar voor het startsein! Ik stond er op de 3de rij en kon in 7de positie in het veld komen.

Door de felle winterse buien, lag het parcour er heel modderig bij! Een ware modderpoel!

Al snel kreeg ik samen met Ruben Scheire een mooie voorsprong van in de 1ste ronde.

Bij het ingaan van de 2de ronde, had ik enkele seconden voorsprong op Ruben. Nu proberen aan de leiding te blijven....

Dit is me aardig gelukt, ik kwam alleen aan de aankomst! Mijn 1ste cross-overwinning van dit seizoen.

De 2de plaats was voor Ruben Scheire (toekomstige ploegmakker), de 3de voor De Tier Floris op 1'03"min.

Ploegmakker Niels Wytinck behaalde er de 4de plaats vandaag.

Morgen terug aan de start in Hamme-Zogge! (opnieuw modderpoel??)



bron: Guillaume

20.11.2008Zaterdag 22/11 cross te Laarne - Zondag 23/11 cross te Hamme-Zogge

Zondag 21/08 terug van start in Schaal Sels

Nu zaterdag start ik in de cyclo-cross te Laarne. De start wordt er gegeven voor de juniors om 14.15u.

De inschrijvingen zijn in Taverne De Wastobbe in de Molenstraat 11.

Zondag 23/11 is het dan de Superprestige te Hamme-Zogge. Daar wordt de start voorzien om 12u voor de juniors.

In het ontmoetingscentrum van Hamme-Zogge is de inschrijving. (Neerlandt)

Tot op de cross??

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume



Recente Fotoalbums

» Tour de France » Tour de France » Tour de France » BK Middelkerke
» Baloise Belgium Tour » Baloise Belgium Tour » Eschborn-Frankfurt » Paris-Roubaix (Photo News)
» Recon Paris-Roubaix » Paris-Camembert » De Scheldeprijs » Gent-Wevelgem
» Bredene-Koksijde Classic » GP de Denain » GP Monsere » GP Le Samyn
» OHN » Verkenning OHN » Ruta del Sol » Etoile de Besseges