WANTY - GROUPEGOBERT English version

Geen Halle-Ingooigem, maar wel BK tijdrijden te Anzegem en BK wegrit te Binche.

Na een sterke Elfstedenronde gereden te hebben start ik dinsdag niet in Halle-Ingooigem, maar ga ik mij voorbereiden op het BK tijdrijden. Donderdag 21/06 starten de elites met contract voor het BK tijdrijden te Anzegem om 15u. Start en aankomst is in de Oudenaardestraat 45 te Anzegem. De starttijden kun je ook reeds terugvinden op : http://www.bkanzegem.be Mijn ploegmakkers zijn : -15.02u  Devriendt Tom -15.06u  Meurisse Xandro -15.57u  Backaert F -16.52u  ikzelf De laatste renner Lampaert Yves verdedigt zijn BK trui om 18.04u. Zondag 24/06 start ik ...



Dagboek | Archief

Uitslagen

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

0e12.10.2010. Putte-Kapellen profs

70e10.10.2010. Parijs-Tours U23

13e08.10.2010. Zwevezele - profs

34e29.09.2010. WK tijdrit Geelong U23

72e26.09.2010. Herald Sun Classic - profs

92e17.09.2010. Koolskamp Kamp. van Vl - profs

120e15.09.2010. GP de Wallonie profs

43e12.09.2010. GP Fourmies - profs

41e05.09.2010. GP Jef Scherens-Leuven profs

76e02.09.2010. Kortemark - profs

0e30.08.2010. Kortemark

3e28.08.2010. Meulebeke dernykoers

1e26.08.2010. Bredene criterium

11e22.08.2010. BK Hooglede

3e15.08.2010. BK tijdrijden Habay

44e13.08.2010. Dutch Food Valley Classic

35e10.08.2010. Heusden profkoers

59e09.08.2010. Vuelta Burgos Eindklassement

53e08.08.2010. Vuelta Burgos RIT 5

46e07.08.2010. Vuelta Burgos RIT 4

6e06.08.2010. Vuelta Burgos ploegtijdrit RIT 3

63e05.08.2010. Vuelta Burgos RIT 2

66e04.08.2010. Vuelta Burgos RIT 1

2e29.07.2010. Reningelst Internatie

11e27.07.2010. Roeselare Na-tour-criterium

12e21.07.2010. Ronde van Luik rit 5

11e21.07.2010. Ronde van Luik eindklassement

39e20.07.2010. Ronde van Luik rit 4

4e19.07.2010. Ronde van Luik rit 3

47e18.07.2010. Ronde van Luik rit 2

18e17.07.2010. Ronde van Luik rit 1

9e13.07.2010. Beitem

17e10.07.2010. Pittem BVB

0e08.07.2010. Melle

1e04.07.2010. Moorslede-Slypskapelle

0e03.07.2010. Omloop het Nieuwsblad

26e30.06.2010. IWT-Oetingen

7e22.06.2010. Ruddervoorde-Koerse

22e20.06.2010. Ardense Pijl

4e16.06.2010. Oudenburg

7e12.06.2010. Memorial Noel Soetaer - Moorsele

7e06.06.2010. Wavre-Rijmenam

44e01.06.2010. Gullegem Koerse

24e30.05.2010. Paris-Roubaix

5e24.05.2010. Beselare

11e22.05.2010. Aartrijke

32e09.05.2010. Essor Breton rit 4

5e09.05.2010. Essor Breton eindklassement

2e08.05.2010. Essor Breton ploegentijdrit

11e08.05.2010. Essor Breton rit 3

6e07.05.2010. Essor Breton rit 2

11e06.05.2010. Essor Breton rit 1

2e02.05.2010. PK Wingene

7e01.05.2010. Borlo tijdrit

7e25.04.2010. Roeselare BVB

6e24.04.2010. Neeroeteren tijdrit

12e21.04.2010. De Haan

41e18.04.2010. Zellik-Galmaarden

2e15.04.2010. PK tijdrit Ruddervoorde

20e10.04.2010. Ronde van Vlaanderen

30e04.04.2010. Triptique rit 4

40e04.04.2010. Triptique eindstand

115e03.04.2010. Triptique rit 2 tijdrit

35e03.04.2010. Triptique rit 3

37e02.04.2010. Triptique rit 1

15e28.03.2010. Trofee van Haspengouw

42e24.03.2010. GP Waregem

56e14.03.2010. Kattekoers (Deinze-Ieper)

1e14.03.2010. Koolskamp

2e07.03.2010. Brussel-Zepperen

e06.03.2010. Vlaamse Pijl

5e28.02.2010. Brussel-Opwijk

e28.02.2010. Gent - Staden

136e27.02.2010. Beverbeek Classic

3e21.02.2010. Clubkampioenschap

20e00.00.0000. Ichtegem

Recente Fotoalbums

» Baloise Belgium Tour » Scheldeprijs » Ronde van Vlaanderen » Gent-Wevelgem
» E3 Harelbeke » Handzame Classic » Nokere Koerse » Dwars door West-Vlaanderen
» GP Le Samyn » Sponsor Garage Ford » Openingsweekend » Verkenning OHN
» Ster van Besseges 2 » Ster van Besseges 1 » Ploegstage Benidorm 08-20/01 » 1e stage Calpe 04-23/12
» Binche-Chimay-Binche » Gooikse Pijl » Koolskamp Koerse » Kustpijl