WANTY - GROUPEGOBERT English version

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Na een druk koersweekend kom ik vandaag aan de start in Vichte, maar morgen woensdag start ik ook in de "Omloop van het Houtland" te Lichtervelde. Woensdag wordt het startschot gegeven om 12.45u op de Markt te Lichtervelde. Eerst rijden we een lus van 113,7km met daarna nog 7 plaatselijke ronden van 10,2 km rond Lichtervelde.  De aankomst is voorzien omstreeks 17u na 191,4km wedstrijd. Met mijn ploegmakker Tom Devriendt en ikzelf starten we als 2 ex-winnaars van deze Omloop van het Houtland. Proberern opnieuw een mooi resultaat neer te zetten. Voor alle info zie : http...



Dagboek | Archief

Dagboek


15.03.2009Nu zondag 22 maart start ik in de "Guido Reybrouck Classic" te Moerkerke(16/03)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Na weken van intensieve trainingen, start ik nu zondag mijn 1ste wedstrijd van het wegseizoen te Moerkerke-Damme.

Net als vorig jaar is deze wedstrijd, de eerste van mijn wegseizoen.

De start is er om 14.30u voor de juniores, de afstand bedraagt 109 km.

Eerst krijgen we 72 km in een ronde in lijn, daarna nog 5 plaatselijke ronden van 7.8 km.

De inschrijving en kleedkamers bevinden zich in "de Vissersstraat" te Moerkerke. (Sportpark Meuleweg)

Tot aan de start te Moerkerke?? Zie http://www.devredespurters.be/

Vanaf eind volgende week, wordt mijn website terug volledig aangepast!

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

12.01.2009Einde van mijn cross-seizoen, daarna terug opbouwen naar wegseizoen(12/01)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Dank aan al mijn trouwe supporters, familie en vrienden die me tijdens het voorbije cross-seizoen kwamen aanmoedigen!!

Toch best tevreden over mijn voorbije cross-seizoen en mijn 2 overwinningen!

Nu verdiende rust, om daarna terug mijn conditie op te bouwen voor het belangerijke wegseizoen 2009.

Mijn  voornaamste doel :  het EK en WK tijdrit alsook evt. EK en WK wegrit. Mooie resultaten proberen te behalen in de klassiekers.......en enkele overwinningen meepikken....

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume

10.01.2009Na materiaalpech in 1ste ronde, als 14de aangekomen op BK.(10/01)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vandaag met 68 renners aan de start voor het BK te Ruddervoorde.

Het werd een zonnige dag, maar met vriestemperaturen van -5°! Het parcour lag er redelijk hard bij.

Om 15u werd het startschot gegeven, het was een lange snelle start en als 3de kwam ik in het veld.

Samen met Matthias Bossuyt en Wietse Bosmans en Sean De Bie  kregen we al een lichte voorsprong.

Bij de afdaling van de helling, kreeg ik plots met materiaalpech af te rekenen!! Mijn voorversnelling was afgebroken!

Tot aan de dubbele materiaalpost, moest ik wel nog 800 meters lopen.

Bij de fietswissel begaf ik me dan jammergenoeg in de 32ste positie. Geen geluksdag vandaag, ik voelde me nochthans heel sterk.

Ik probeerde om nog zoveel mogelijk renners voorbij te steken!Ik liet de moed niet zakken, en gaf alles wat ik kon...

Als 14de kwam ik enorm ontgoocheld aan de finisch. Jammer want ik had meer in petto!

Sean De Bie had af te rekenen met een zware val, zo zag hij ook jammergenoeg zijn overwinningskansen voorbijgaan!

Wietse Bosmans werd de nieuwe Belgisch Kampioen! 2de plaats voor Bart De Vocht en op de 3de plaats Matthias Bossuyt.

Toch heel jammer dat dit in mijn laatste cross moest gebeuren, en natuurlijk juist een Belgisch Kampioenschap!!

Vanaf nu een welverdiende rustperiode inlasssen, om dan mijn conditie op te bouwen voor de wegkoers.

Alvast dank aan al mijn trouwe supporters, familie en vrienden die me tijdens het cross-seizoen kwamen aanmoedigen.

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

07.01.2009Nu zaterdag 10/01 BK-cross te Ruddervoorde.

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Zaterdag 10/01 gaat het Belgisch Kampioenschap cyclocross door voor de juniores te Ruddervoorde.

De start wordt er gegeven om 15u.

Deze wedstrijd is dan ook mijn laatste crosswedstrijd van het voorbije seizoen!

Dus nog eens alles op het BK zetten!!

Adres : Vrijgeweidestraat - Ruddervoorde

Tot aan de start van het BK???

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

04.01.20091ste plaats vandaag in cross te Waregem.(04/01)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vandaag zondag stonden we met 31 crossers klaar aan de start te Waregem.(04/01)

Het startschot werd gegeven om 14.15u!

De omloop lag er heel hard bij door de voorbije vriesdagen!

Het werd een snelle start, en als 1ste kwam ik in het veld. Met in mijn spoor Vinnie Braet en in achtervolging Laudelino Lammens.

Met ons 2 kregen we meer en meer voorsprong op de crosser in 3de positie.

Toen Vinnie Braet  de materiaalpost binnenreed, stak ik er nog een tandje bij! Mijn voorsprong werd vergroot.

Nu proberen vol te houden tot aan de aankomst....

Met 54sec voorsprong behaalde ik mijn 2de cross-overwinning van dit seizoen!

Vinnie Braet op de 2de plaats, Laudelino Lammens op de 3de plaats op 1'28sec.

Deze overwinning doet me zeker deugd, vooral voor zaterdag a.s. voor het BK te Ruddervoorde, daar proberen een mooie plaats te behalen voor mijn allerlaatste cross....



bron: Guillaume

03.01.2009Morgen start ik in mijn voorlaatste cross te Waregem. (04/01)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Morgen zondag 04/01 start ik in mijn voorlaatste cross van dit seizoen, te Waregem.

De start is er om 14.15u voor de juniores.

Adres : inschrijving in tent, Lentedreef te Waregem.

Dicht gelegen bij NV Recutex, Waregemstraat te Waregem.

Tot morgen aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

02.01.20099de plaats vandaag in cross te Sint-Niklaas.(02/01)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vandaag met de mooie vernieuwde kledij aan, stond ik aan de start om 13.40u te Sint-Niklaas.

Met 44 renners stonden we klaar voor vertrek.

Zelfs 7 Amerikaanse crossers deden mee aan deze wedstrijd.

Het was een mooi parcour, gelegen rond de vijver van het recreatiedomein"de ster". Met veel afwissseling, van bos, zand, hellingen, trappen en een moeilijke, gevaarlijke schuine helling juist naast het water!!

Ik had er een hele goeie start, en kwam als 1ste in het veld. Samen met Gery Druyts in mijn spoor.

Toen ik op die schuine glibberige helling kwam, schoof ik onderuit met als gevolg dat ook mijn versnellingsapparaat stuk was!

Met nog een 800 meters te lopen tot aan de materiaalpost, begaf ik me daarna in de 23ste positie.

Het werd achtervolgen! In de rechte stukken probeerde ik zoveel mogelijk renners voorbij te steken.

Ik had nochthans een heel goed gevoel vandaag! Jammer van die valpartij en materiaalpech!

2 ronden verder, reed ik reeds in de 10ste positie.

Met een 5 tal renners hadden ze een lichte voorsprong.

In de laatste ronde werd de cross-situatie bij de kopgroep helemaal anders, door de vele valpartijen!

Ook kreeg ik nog opnieuw met een val af te rekenen op die schuine helling, waardoor ik terug 2 plaatsen verloor.

Valentijn Van De Velde werd de winnaar van deze cross, 2de was de Amerikaan Kaiser Gody. Als 3de Xandro Meurisse.

Ik behaalde er de 9de plaats. Mijn ploegmakker Niels Wytinck de 10de plaats.

Bij de elites die er om 15u van start gingen, was het ook op die schuine helling  de ene valpartij na de andere!!



bron: Guillaume

29.12.20082de plaats in Noordzeecross te Middelkerke. (29/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vandaag werd het startschot gegeven om 12.30u voor de juniors in de Noordzeecross te Middelkerke.

Met 26 crossers stonden we aan de start. Er was een sterke bezetting aanwezig, alsook de nationale selectie van Tjechie!

Die sterke Tjechen stonden dan ook door hun UCI-punten op de 1ste rij bij de start!

Ik vertrok vanop de 2de rij, gelukkig een lange start!

Zo kon ik al als 2de in het veld komen, na de Tjech Matej Lasak. In 3de positie begaf zich de Tjech Tomas Paprstka.

Met ons 3 kregen we al snel een mooie voorsprong!

Door een val heeft de Tjech Tomas Paprstka, moeten passen. Nu met ons 2 aan de leiding!

Het parcour lag er bevroren bij, het was dus een hele snelle omloop! Dit lag wel in mijn voordeel.

Door een kleine hapering moest ik in de voorlaatste ronde het wiel wat lossen van de Tjech Matej Lasak....

Hij werd dan ook de winnaar van deze Noordzeecross. Op 12sec behaalde ik de 2de plaats!

De 3de plaats was voor de Tjech Karel Hnik.



bron: Guillaume

28.12.2008Maandag 29/12 Noordzeecross te Middelkerke

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Morgen maandag 29/12 start ik in de Noordzeecross te Middelkerke.

De start is er om 12u voor de juniors.

Adres : Westendelaan 37 te Middelkerke (Sportpark De Krokodiel)

Tot morgen aan de start? Met dikke muts en sjaal......



bron: Guillaume

27.12.20082de plaats in cross te Torhout.(27/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

In het zonnige Torhout, maar met temperaturen onder het vriespunt, stonden we met 21 renners aan de start van de Sylvestercross.

Ik had er een goede start, en nam er de leiding in het veld.

Na een hapering in een technisch stuk, kwam Matthias Bossuyt aan de leiding.

Met een 3-tal kregen we een mooie voorsprong, De Proost Rinze begaf zich in de 3de positie.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck kreeg met materiaalpech af te rekenen.

Het was een duidelijk snel parcour met hier en daar enkele technische stukken in het veld.

Matthias Bossuyt behaalde de 1ste plaats. Ik de 2de plaats op 32sec. De 3de plaats was voor Desruelle Dylan op 1'17sec.



bron: Guillaume

26.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Beernem.(26/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vandaag om 14.15u stonden we klaar voor de crosswedstrijd te Beernem.

Onder een prachtige zon, maar wel heel koud!

We vertrokken er met 42 renners.

Als 2de kwam ik in het veld, in het spoor van Gerry Druyts. Met een 5-tal renners kregen we een mooie voorsprong.

Na een valpartij van Druyts, kwamen Jesper Baelen en Niels Koyen aan de leiding.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck begaf zich in de 3de positie. Ik kon ook mijn 4de positie aanhouden tot aan de aankomst.

Jesper Baelen werd de winnaar, voor Niels Koyen, 3de plaats voor Niels Wytinck. Ik behaalde er de 4de plaats.

Morgen start ik in de cross te Torhout om 14.15u.



bron: Guillaume

25.12.2008Prettige feestdagen en de beste wensen voor 2009!!

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Aan al mijn supporters, vrienden en familie wens ik prettige feestdagen en een gelukkig, gezond, sportief 2009!!

Dank aan al mijn supporters voor het vertrouwen en de steun, in mijn voorbije wielerjaar van 2008!

Met de beste groeten van Guillaume.



bron: Guillaume

25.12.2008Bij "junior van het jaar 2008" behaalde ik de 2de plaats, na wereldkampioen Tosh Van Der Sande.

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

 

Tosh Van der Sande junior van het jaar.

De voorbije maand kon je op wielernieuws.be stemmen voor de renner van het jaar verkiezing. 

In de categorie juniores haalde Tosh Van der Sande het nipt voor ploegmakker Guillaume Van Keirsbulck. Beide renners komen uit voor Avia Cycling Team. Tosh Van der Sande haalde deze zomer in Kaapstad de wereldtitel op de puntenkoers en waarschijnlijk gaf dit de doorslag voor de renner van Wijnegem die volgend jaar de overstap naar de beloften maakt. Van Keirsbulck was eerstejaars junior en krijgt nog een kans om mee te dingen naar deze titel. De derde plaats was voor Nicolas Vereecken. Zijn ploegmakker, Belgisch kampioen op de weg en tegen de tijd, Arthur Vanoverberghe werd vierde. Er werd meer dan 3000 keer geldig gestemd.

De uitslag
1Tosh Van der Sande325096620,34%18,14%
2Guillaume Van Keirsbulck314797119,70%18,23%
3Nicolas Vereecken266992116,71%17,30%
4Arthur Vanoverberghe244879215,32%14,87%
5Niels Vandyck202971912,70%13,50%
6Kenneth Vanbilsen12624747,90%8,90%
7Louis Verhelst11704827,32%9,05%

BEDANKT VOOR JULLIE STEUN BIJ DE STEMMING!!

GROETJES GUILLAUME



bron: Guillaume

24.12.2008Vrijdag 26/12 cross te Beernem - zaterdag 27/12 te Torhout.

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Vrijdag 26/12 start ik in de cross te Beernem.

De start is voorzien voor de juniors om 14.15u.

Adres : Parkstraat 6 te Beernem.

Zaterdag 27/12 start ik ook in de cross te Torhout.

Deze start is ook terug om 14.15u voor de juniors.

Adres : Domein Kasteel d'Aertrycke - Zeeweg 42 te Torhout.

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

22.12.20085de plaats in cross te Lichtervelde (20/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Zaterdag om 14.15u stonden we met 36 renners klaar voor de start van de cross te Lichtervelde.

Onder de deelnemers waren er van de betere crossers aanwezig!

Door de vele regen van de voorbije dagen, lag het parcour er erg zwaar bij!

Ik kende er een goeie start, als 5de kwam ik in het veld.

Van bij het begin kreeg Vinnie Braet een mooie voorsprong.

Ik probeerde de kloof te dichten, maar dat was niet mogelijk door de sterke Vinnie Braet.

Met een 5-tal renners reden we in de achtervolging, ikzelf, Zico Waeytens, Jesper Baelen en Xandro Meurisse.

Later kregen we nog aansluiting van mijn toekomstige ploegmakker Ruben Scheire.

Vinnie Braet kwam nog altijd met voorsprong als 1ste over de aankomst, 2de Zico Waeytens, 3de Jesper Baelen.

Ik behaalde er de 5de plaats, op deze toch zware omloop.

Mijn ploegmakkers Xandro Meurisse de 6de plaats, Niels Wytinck de 7de plaats.



bron: Guillaume

16.12.2008Zaterdag 20/12 cross te Lichtervelde.

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Zaterdag 20/12 start de cross te Lichtervelde om 14.15u voor de juniors.

Adres : Galgestraat (aan de hondenschool) te Lichtervelde.

Tot aan de start?

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

15.12.200814de plaats in Druivencross te Overijse.(14/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Om 13.30u werd het startschot gegeven voor de druivencross te Overijse.

Met maar 25 renners waren we vertegenwoordigd.

Ik had jammergenoeg geen al te beste start, mijn schoen klikte niet onmiddelijk in mijn clicks!!

Daardoor kwam ik maar in 18de positie in het veld, en dit in deze zware cross....

Het werd achtervolgen geblazen, maar niet zo eenvoudig op dat technisch parcour!

Daarna nog 3x mijn ketting van de fiets, 2x bij de afdaling en bij een valpartij!!

Niet opgeven, doorbijten en alles geven wat ik kon.....

Zo kwam ik als  14de over de streep.

De overwinning was voor de sterke Sean De Bie, 2de plaats voor de Nederlander David Van Der Poel, en als 3de Vinnie Braet.



bron: Guillaume

13.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Varsenare. (13/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Zaterdag 13/12 stonden we met 29 crossers klaar voor de start te Varsenare. Om 14.15u gingen de juniors van start.

Als eerste kwam ik in het veld, gevolgd door Matthias Bossuyt en Zico Waeytens. De eerste ronde werd heel snel gereden, met als gevolg dat ik de man met de hamer tegenkwam...

Ik voelde toch ook dat ik wat wedstrijdritme tekort had, doordat ik 2 weken niet deelnam, wegens de pijne schouder.

Na enkele ronden ging het terug beter, ik kon mijn 4de positie behouden tot aan de aankomst.

De overwinning was voor Matthias Bossuyt, 2de was Zico Waeytens en als 3de Laudelino Lammens.



bron: Guillaume

08.12.2008Zaterdag en zondag, cross te Varsenare en Overijse (13-14/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Zaterdag 13/12 start ik terug in de cross. Met mijn pijne schouder, is het al heel wat beter gesteld.

Ik start in Varsenare, zaterdag aanstaande, de start is er om 14.15u voor de juniors.

Plaats : Hof ter Straeten te Varsenare.

Zondag 14/12 start ik in de Druivencross te Overijse.

Om 13.30u wordt er het startschot gegeven.

Plaats : Speelberg 76 te Overijse

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

03.12.2008Door mijn schouderletsel, kom ik dit weekend nog niet aan de start van een cross-wedstrijd.

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Doordat ik nog wat last ondervindt aan mijn schouder, kom ik het komende weekend niet aan de start in de cross.

De volgende cross is op zondag 14/12 te Overijse. Later meer informatie daarover.

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume

01.12.2008Vandaag verder onderzoek gehad aan schouder. (01/12)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Na mijn valpartij te Koksijde, waarbij ik met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam, moest ik vandaag (maandag) naar het ziekenhuis voor onderzoek.

Maar goed nieuws!!........

Gelukkig toch geen scheurtje in mijn schouderkapsel! Er werd een foto genomen en een echo van mijn schouder.

Door de echo heeft men gezien dat er een inwendige kneuzing, een adertje gesprongen en vocht in mijn schouder aanwezig is.

Elke dag naar de kiné moet het probleem oplossen.

Dus gelukkig kan ik mijn trainingen blijven afwerken, de volgende cross-wedstrijd zal waarschijnlijk binnen 14

dagen zijn.

Ik hou jullie wel op de hoogte, nu eerst mijn schouder goed verzorgen!

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

29.11.2008Opgave te Koksijde na valpartij met schouderblesure. (29/11)

Start te Vichte en woensdag in Omloop het Houtland

Met een groot aantal renners (61) stonden we aan de start voor de cross te Koksijde.

Om 10.30u werd het startschot gegeven voor de juniors. Deze wedstrijd telde als Provinciaal Kampioenschap voor de westvlaamse renners.

Ik had enorm naar deze wedstrijd toegeleefd, mooi parcour en zand toch één van mijn sterkste punt.

Vanop de 2de rij kon ik starten, ik had een goede snelle start!

Als 5de kwam ik in het veld, jammergenoeg werd ik in de volgende bocht, door een andere crosser gehinderd, zodat ik over kop ging, en met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam!

Ik voelde meteen een hevige pijn aan mijn schouder, toch probeerde ik een ronde af te leggen (in 27ste positie), maar moest jammergenoeg noodgedwongen opgeven van de pijn.

Dit was een zware ontgoocheling voor me, want ik had graag geprobeerd het podium te halen....

Nu verder onderzoek aan mijn schouder, en me goed verzorgen.

De Provinciale titel was voor Matthias Bossuyt, 2de was Vinnie Braet en als 3de Gianni Vermeersch.



bron: Guillaume



Recente Fotoalbums

» GP Jef Scherens » Koolskamp Koerse » Antwerp Port Epic » Brussels - Cycling
» Schaals-Sels » Omloop Meulebeke » Great War Rembererance » Binck Bank Tour
» Binck Bank Tour » BK Binche » BK Tijdrijden Anzegem » Baloise Belgium Tour
» Scheldeprijs » Ronde van Vlaanderen » Gent-Wevelgem » E3 Harelbeke
» Handzame Classic » Nokere Koerse » Dwars door West-Vlaanderen » GP Le Samyn