WANTY - GROUPEGOBERT English version

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Jammer van de 2 laatste mooie wedstrijden van het koersseizoen, Paris-Bourges en Paris-Tours waar ik last had van een "rugblokkage"en geen mooi resultaat meer kon neerzetten. Ik behaalde er de 120e pl en 92e pl. Nu eerst verder mijn rug laten verzorgen en daarna genieten van de verdiende rustperiode. Waarna de fitness-trainingen worden opgebouwd met krachttrainingen en de MTB-trainingen worden gestart. Met mijn ploeg WantyGroupe Gobert kijken we terug op een tevreden koersseizoen. GP Samyn was een mooie overwinning in barslechte weersomstandigheden en vooral de Tour de Fra...



Dagboek | Archief

Dagboek


26.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Beernem.(26/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Vandaag om 14.15u stonden we klaar voor de crosswedstrijd te Beernem.

Onder een prachtige zon, maar wel heel koud!

We vertrokken er met 42 renners.

Als 2de kwam ik in het veld, in het spoor van Gerry Druyts. Met een 5-tal renners kregen we een mooie voorsprong.

Na een valpartij van Druyts, kwamen Jesper Baelen en Niels Koyen aan de leiding.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck begaf zich in de 3de positie. Ik kon ook mijn 4de positie aanhouden tot aan de aankomst.

Jesper Baelen werd de winnaar, voor Niels Koyen, 3de plaats voor Niels Wytinck. Ik behaalde er de 4de plaats.

Morgen start ik in de cross te Torhout om 14.15u.



bron: Guillaume

25.12.2008Bij "junior van het jaar 2008" behaalde ik de 2de plaats, na wereldkampioen Tosh Van Der Sande.

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

 

Tosh Van der Sande junior van het jaar.

De voorbije maand kon je op wielernieuws.be stemmen voor de renner van het jaar verkiezing. 

In de categorie juniores haalde Tosh Van der Sande het nipt voor ploegmakker Guillaume Van Keirsbulck. Beide renners komen uit voor Avia Cycling Team. Tosh Van der Sande haalde deze zomer in Kaapstad de wereldtitel op de puntenkoers en waarschijnlijk gaf dit de doorslag voor de renner van Wijnegem die volgend jaar de overstap naar de beloften maakt. Van Keirsbulck was eerstejaars junior en krijgt nog een kans om mee te dingen naar deze titel. De derde plaats was voor Nicolas Vereecken. Zijn ploegmakker, Belgisch kampioen op de weg en tegen de tijd, Arthur Vanoverberghe werd vierde. Er werd meer dan 3000 keer geldig gestemd.

De uitslag
1Tosh Van der Sande325096620,34%18,14%
2Guillaume Van Keirsbulck314797119,70%18,23%
3Nicolas Vereecken266992116,71%17,30%
4Arthur Vanoverberghe244879215,32%14,87%
5Niels Vandyck202971912,70%13,50%
6Kenneth Vanbilsen12624747,90%8,90%
7Louis Verhelst11704827,32%9,05%

BEDANKT VOOR JULLIE STEUN BIJ DE STEMMING!!

GROETJES GUILLAUME



bron: Guillaume

25.12.2008Prettige feestdagen en de beste wensen voor 2009!!

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Aan al mijn supporters, vrienden en familie wens ik prettige feestdagen en een gelukkig, gezond, sportief 2009!!

Dank aan al mijn supporters voor het vertrouwen en de steun, in mijn voorbije wielerjaar van 2008!

Met de beste groeten van Guillaume.



bron: Guillaume

24.12.2008Vrijdag 26/12 cross te Beernem - zaterdag 27/12 te Torhout.

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Vrijdag 26/12 start ik in de cross te Beernem.

De start is voorzien voor de juniors om 14.15u.

Adres : Parkstraat 6 te Beernem.

Zaterdag 27/12 start ik ook in de cross te Torhout.

Deze start is ook terug om 14.15u voor de juniors.

Adres : Domein Kasteel d'Aertrycke - Zeeweg 42 te Torhout.

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

22.12.20085de plaats in cross te Lichtervelde (20/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zaterdag om 14.15u stonden we met 36 renners klaar voor de start van de cross te Lichtervelde.

Onder de deelnemers waren er van de betere crossers aanwezig!

Door de vele regen van de voorbije dagen, lag het parcour er erg zwaar bij!

Ik kende er een goeie start, als 5de kwam ik in het veld.

Van bij het begin kreeg Vinnie Braet een mooie voorsprong.

Ik probeerde de kloof te dichten, maar dat was niet mogelijk door de sterke Vinnie Braet.

Met een 5-tal renners reden we in de achtervolging, ikzelf, Zico Waeytens, Jesper Baelen en Xandro Meurisse.

Later kregen we nog aansluiting van mijn toekomstige ploegmakker Ruben Scheire.

Vinnie Braet kwam nog altijd met voorsprong als 1ste over de aankomst, 2de Zico Waeytens, 3de Jesper Baelen.

Ik behaalde er de 5de plaats, op deze toch zware omloop.

Mijn ploegmakkers Xandro Meurisse de 6de plaats, Niels Wytinck de 7de plaats.



bron: Guillaume

16.12.2008Zaterdag 20/12 cross te Lichtervelde.

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zaterdag 20/12 start de cross te Lichtervelde om 14.15u voor de juniors.

Adres : Galgestraat (aan de hondenschool) te Lichtervelde.

Tot aan de start?

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

15.12.200814de plaats in Druivencross te Overijse.(14/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Om 13.30u werd het startschot gegeven voor de druivencross te Overijse.

Met maar 25 renners waren we vertegenwoordigd.

Ik had jammergenoeg geen al te beste start, mijn schoen klikte niet onmiddelijk in mijn clicks!!

Daardoor kwam ik maar in 18de positie in het veld, en dit in deze zware cross....

Het werd achtervolgen geblazen, maar niet zo eenvoudig op dat technisch parcour!

Daarna nog 3x mijn ketting van de fiets, 2x bij de afdaling en bij een valpartij!!

Niet opgeven, doorbijten en alles geven wat ik kon.....

Zo kwam ik als  14de over de streep.

De overwinning was voor de sterke Sean De Bie, 2de plaats voor de Nederlander David Van Der Poel, en als 3de Vinnie Braet.



bron: Guillaume

13.12.2008Vandaag 4de plaats in cross te Varsenare. (13/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zaterdag 13/12 stonden we met 29 crossers klaar voor de start te Varsenare. Om 14.15u gingen de juniors van start.

Als eerste kwam ik in het veld, gevolgd door Matthias Bossuyt en Zico Waeytens. De eerste ronde werd heel snel gereden, met als gevolg dat ik de man met de hamer tegenkwam...

Ik voelde toch ook dat ik wat wedstrijdritme tekort had, doordat ik 2 weken niet deelnam, wegens de pijne schouder.

Na enkele ronden ging het terug beter, ik kon mijn 4de positie behouden tot aan de aankomst.

De overwinning was voor Matthias Bossuyt, 2de was Zico Waeytens en als 3de Laudelino Lammens.



bron: Guillaume

08.12.2008Zaterdag en zondag, cross te Varsenare en Overijse (13-14/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zaterdag 13/12 start ik terug in de cross. Met mijn pijne schouder, is het al heel wat beter gesteld.

Ik start in Varsenare, zaterdag aanstaande, de start is er om 14.15u voor de juniors.

Plaats : Hof ter Straeten te Varsenare.

Zondag 14/12 start ik in de Druivencross te Overijse.

Om 13.30u wordt er het startschot gegeven.

Plaats : Speelberg 76 te Overijse

Tot aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

03.12.2008Door mijn schouderletsel, kom ik dit weekend nog niet aan de start van een cross-wedstrijd.

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Doordat ik nog wat last ondervindt aan mijn schouder, kom ik het komende weekend niet aan de start in de cross.

De volgende cross is op zondag 14/12 te Overijse. Later meer informatie daarover.

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume

01.12.2008Vandaag verder onderzoek gehad aan schouder. (01/12)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Na mijn valpartij te Koksijde, waarbij ik met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam, moest ik vandaag (maandag) naar het ziekenhuis voor onderzoek.

Maar goed nieuws!!........

Gelukkig toch geen scheurtje in mijn schouderkapsel! Er werd een foto genomen en een echo van mijn schouder.

Door de echo heeft men gezien dat er een inwendige kneuzing, een adertje gesprongen en vocht in mijn schouder aanwezig is.

Elke dag naar de kiné moet het probleem oplossen.

Dus gelukkig kan ik mijn trainingen blijven afwerken, de volgende cross-wedstrijd zal waarschijnlijk binnen 14

dagen zijn.

Ik hou jullie wel op de hoogte, nu eerst mijn schouder goed verzorgen!

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

29.11.2008Opgave te Koksijde na valpartij met schouderblesure. (29/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Met een groot aantal renners (61) stonden we aan de start voor de cross te Koksijde.

Om 10.30u werd het startschot gegeven voor de juniors. Deze wedstrijd telde als Provinciaal Kampioenschap voor de westvlaamse renners.

Ik had enorm naar deze wedstrijd toegeleefd, mooi parcour en zand toch één van mijn sterkste punt.

Vanop de 2de rij kon ik starten, ik had een goede snelle start!

Als 5de kwam ik in het veld, jammergenoeg werd ik in de volgende bocht, door een andere crosser gehinderd, zodat ik over kop ging, en met mijn schouder tegen een dranghekken terechtkwam!

Ik voelde meteen een hevige pijn aan mijn schouder, toch probeerde ik een ronde af te leggen (in 27ste positie), maar moest jammergenoeg noodgedwongen opgeven van de pijn.

Dit was een zware ontgoocheling voor me, want ik had graag geprobeerd het podium te halen....

Nu verder onderzoek aan mijn schouder, en me goed verzorgen.

De Provinciale titel was voor Matthias Bossuyt, 2de was Vinnie Braet en als 3de Gianni Vermeersch.



bron: Guillaume

23.11.200816de in cross (na val) te Hamme-Zogge (23/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Na een nacht met winterse buien, stonden we met 53 deelnemers klaar aan de start voor de Superprestige cross te Hamme-Zogge.

Rillend van de koude, wachten we op het startschot die om 12u gegeven werd voor de junioren.

Ik had er een snelle start en kwam als 8ste in het veld.

Het was er een enorm afwisselend parcour (zand, brug, trappen....)

Van in de 1ste ronde kreeg de Nederlander Tijmen Eising, al snel een mooie voorsprong!

Wietse Bosmans en  Lars van der Haar (Ned), waren de 2 achtervolgers op de sterke koploper.

In de 2de ronde begaf ik me in de 10de positie. Bij het ingaan van de laatste ronde, kreeg ik aansluiting van mijn ploegmakkers Niels Wytinck en Xandro Meurisse.

Jammergenoeg in de laatste ronde, gleed ik uit op de trap, waardoor ik enkele mooie plaatsen verloor.(en heuppijn ervan)...

Door die valpartij kwam ik als 16de aan de finisch.

De overwinning was voor de beresterke Tijmen Eising, 2de werd Wietse Bosmans en op de 3de plaats Lars van der Haar. (de 3 topfavorieten)

Mijn ploegmakkers behaalden er de 11de plaats (Xandro) en Niels de 14de plaats.

Nu zaterdag a.s rij ik het Provinciaal Kampioenschap te Koksijde. Proberen er mijn titel te verlengen....



bron: Guillaume

23.11.2008Verkiezing "wielrenner van het jaar 2008" (zie mijn dagboek of www.wielernieuws.be)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!



bron: Guillaume

22.11.20081ste plaats vandaag in cross te Laarne (22/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Vandaag om 14.15u was de start van de cross te Laarne.

Met 36 renners stonden we klaar voor het startsein! Ik stond er op de 3de rij en kon in 7de positie in het veld komen.

Door de felle winterse buien, lag het parcour er heel modderig bij! Een ware modderpoel!

Al snel kreeg ik samen met Ruben Scheire een mooie voorsprong van in de 1ste ronde.

Bij het ingaan van de 2de ronde, had ik enkele seconden voorsprong op Ruben. Nu proberen aan de leiding te blijven....

Dit is me aardig gelukt, ik kwam alleen aan de aankomst! Mijn 1ste cross-overwinning van dit seizoen.

De 2de plaats was voor Ruben Scheire (toekomstige ploegmakker), de 3de voor De Tier Floris op 1'03"min.

Ploegmakker Niels Wytinck behaalde er de 4de plaats vandaag.

Morgen terug aan de start in Hamme-Zogge! (opnieuw modderpoel??)



bron: Guillaume

20.11.2008Zaterdag 22/11 cross te Laarne - Zondag 23/11 cross te Hamme-Zogge

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Nu zaterdag start ik in de cyclo-cross te Laarne. De start wordt er gegeven voor de juniors om 14.15u.

De inschrijvingen zijn in Taverne De Wastobbe in de Molenstraat 11.

Zondag 23/11 is het dan de Superprestige te Hamme-Zogge. Daar wordt de start voorzien om 12u voor de juniors.

In het ontmoetingscentrum van Hamme-Zogge is de inschrijving. (Neerlandt)

Tot op de cross??

Groetjes Guillaume!



bron: Guillaume

16.11.200819de plaats in Superprestige cross te Gavere (16/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Gisteren zondag 16/11 stonden we aan de start voor de superprestige te Gavere.

Om 12u werd het startshot gegeven. Met 45 renners stonden we klaar voor de start. Er was een groot internationale bezetting aanwezig, met vooral veel Nederlanders.

Tijdens de parcourverkenning wisten we al op voorhand, dat het door het slechte weer, veel valpartijen zouden voorkomen....

Door de startorde kwam ik maar als 27ste in het veld! Na de eerste ronde begaf ik me in de 18de positie.

De Nederlander Tijmen Eising had zoals verwacht direct een mooie grote voorsprong.

Het was er vooral een technisch parcour en de kunst om er recht te blijven!!!

In de voorlaatste ronde werd ik verschillende keren door andere crossers gehinderd, zodat ik enkele mooie plaatsen verloor.

Zo kwam ik maar als 19de over de aankomst van die lastige (toch mooie) cross-wedstrijd.

De winnaar was uiteindelijk de sterke Nederlander Tijmen Eising, op nr 2 de Nederlander Van Der Haar Lars en als 3de, de Belg Bosmans Wietse.

Ploegmakkers Niels Wytinck had er de 18de plaats, Xandro Meurisse de 24ste.



bron: Guillaume

13.11.2008Verkiezing "wielrenner van het jaar 2008"

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Beste supporters, vrienden en familie, via de site www.wielernieuws.be , kunnen jullie stemmen voor de "wielrenner van het jaar 2008".

Ik ben 1 van de 7 genomineerde juniors voor deze verkiezing.

Mag ik op jullie steun rekenen, en willen jullie stemmen op mij??

Ga dan naar www.wielernieuws.be vervolgens naar "renner van het jaar, dan naar verkiezing en daarna tik je aan bij de "JUNIORS"

Dan zie je de namen van de 7 genomineerde renners. Klik dan ... mijn naam aan.....en geef me 5 punten als je wil....

Alvast een dikke merci!!

Sportieve groetjes Guillaume



bron: Guillaume

12.11.2008Zondag 16/11 cross te Asper-Gavere

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zondag 18/11 start ik in de cyclo-cross te Asper-Gavere.

De start voor de juniors wordt er gegeven om 12u.

Het parcour bevindt zich in de buurt van  de Molenstraat te Gavere. (luchtmachtkazerne)

Tot zondag aan de start??

Groetjes Guillaume



bron: Guillaume

11.11.20089de plaats in de jaarmarktcross te Niel (11/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Zondag 11 november stond ik aan de start om 12u voor de jaarmarktcross te Niel.

Alsook de nieuwelingen moesten direct starten om 12.01u.

De vorige nacht viel de regen met bakken uit de hemel!! Met als gevolg dat het parcour er heel modderig bijlag...

Met 33 juniors stonden we klaar voor vertrek. Ik stond op de 3de rij, aan de buitenkant, naast de afsluiting....dus het werd moeilijk om nog enkele plaatsen op te schuiven.

Rond de 17de kwam ik in het veld, het werd zoals gedacht ploeteren door de modder....

Enkele keren moest je van de fiets, ik verteerde goed de loopstroken.

Na 3 ronden begaf ik me in de 9de positie, als 9de ben ik dan ook aangekomen aan de finish.

De overwinning was voor de Tsjech Karel Hnik, voor Matthias Bossuyt en als 3de Zico Waeytens.

Mijn ploegmakker Niels Wytinck werd 7de.



bron: Guillaume

10.11.20086de plaats in GR Prijs Mario De Clercq (09/11)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Om 14.15u werd gisteren de start gegeven voor de GR Prijs Mario De Clercq te Ronse.(09/11)

Met 33 deelnemers stonden we aan de start. Deze wedstrijd telde als Oost-Vlaams kampioenschap voor de Oostvlaamse renners.

Het was een zeer afwisselend parcour, met veel technische kantjes. Doordat het de vorige nacht enorm geregend had, was de omloop toch wel lastig.

Terug stond ik er op de laatste rij voor het vertrek, gelukkig was het er een lange aanloopstrook. Als 15de kwam ik in het veld.

Al snel kreeg een groep van 12 renners een mooie voorsprong. Na de 3de ronde kon ik mij aansluiten bij die kopgroep, waaronder zich de favorieten bevonden voor het Oostvlaams-kampioenschap.

2 ronden verder, hadden we nog een voorsprong met 8 renners. Nog 2 renners moesten afhaken, zodat we met 6 de leiding hadden.

Jesper Baelen ging er alleen vandoor, en werd er ook de winnaar van de lastige wedstrijd.

Tim Merlier werd er 2de, voor Angelo De Clercq, mijn ploegmakker Niels Wytinck werd 4de.

Ik behaalde er de 6de plaats, voor Valentijn Van De Velde.



bron: Guillaume

10.11.2008Dinsdag 11/11 cross te Niel (jaarmarkt-cross)

Einde van mijn koersseizoen 2017 en thankx aan al mijn supporters!

Morgen start ik in de jaarmarkt-cross te Niel.

Om 12u starten de juniors, alsook de nieuwelingen om 12u.

De kleedkamers bevinden zich in de J.Wauterslaan te Niel.

Tot morgen aan de start??

Groeten Guillaume



bron: Guillaume



Recente Fotoalbums

» Binche-Chimay-Binche » Gooikse Pijl » Koolskamp Koerse » Kustpijl
» Izegem Koerse » Brussels Cycling Classic » Kortemark Koerse » Geraardsbergen
» Schaal Sels » Binck Bank Tour » Dwars door het Hageland »  Natour-criteriums
» Tour de France » De Brabantse Pijl » Paris-Roubaix » Verkenning Paris-Roubaix
» Ronde van Vlaanderen » 3-Daagse De Panne -TT » Gent-Wevelgem » E3 Prijs Harelbeke